Apashe – Antagonist tour with brass orchestra

SaSaZu Bubenské nábřeží 306, Praha 7 23. února 2024 20:00
20:00 - Apashe – Antagonist tour with brass orchestra

Belgický producent elektronické hudby žijící v Kanadě, jehož originální kombinace klasické a elektronické hudby je plná průkopnického zvukového designu a zkušeného samplování. Spojuje čistotu svých symfonických orchestrálních skladeb se syrovostí elektronické hudby, s náznaky hip-hopu a bass, a vytváří tím jedinečný majestátní zvuk.

Vystupoval na festivalech po celém světě, včetně Tomorrowland, Lollapalooza a Coachella. Jeho vystoupení na hlavní scéně festivalu Beats for Love 2023 patřilo k nezapomenutelným zážitkům a autorské skladby z filmů John Wick nebo Rychle a zběsile návštěvníky festivalu přímo nadchly.

 

Apashe je vizionářský umělec, který kromě své sólové práce vystupuje také s živým dechovým souborem, který kombinuje živou instrumentaci s elektronickou hudbou. Kromě své práce s živým Brass Ensemble vydal několik kritiky uznávaných alb a singlů, včetně alba Renaissance, na kterém spolupracoval s umělci jako Tech N9ne, Wasiu a Geoffroy.

 

 

Apashe je se svým inovativním přístupem k elektronické hudbě skutečným průkopníkem a hudební průmysl o něm ještě hodně uslyší.

více o Apashe – Antagonist tour with brass orchestra

Doporučení umělci

Orbit

Café V lese, Praha
12. prosince 2023

THALA

Chapeau Rouge, Praha
9. listopadu 2023
prodává se rychle

Róisín Murphy

Divadlo Archa, Praha
17. března 2024
prodává se rychle

Skeler

Chapeau Rouge, Praha
26. října 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection