Apashe

MeetFactory Ke Sklárně 3213/15, Praha 5 4. listopadu 2022 20:00
20:00 - Apashe

Apashe a jeho unikátně hybridní styl poprve live v ČR

Apashe je bruselský producent elektronické hudby žijící v Montrealu. Od roku 2011, kdy podepsal smlouvu s vydavatelstvím Kannibalen Records, vydal již nespočet basových skladeb, plných jeho průkopnického zvukového designu a zkušeného samplování. Podobu jeho hybridního stylu dokáže ale i měnit, jak je vidět z projektů jako je EP Requiem, které nasbíralo více než 50 milionů streamů na Spotify, nebo alba Renaissance, které tvoří originální skladby, jež nahrál s 69členným orchestrem.

 

Apashe vyniká i jedinečnými živými vystoupeními, při kterých rekonstruuje své skladby doplněním celého arzenálu dosud nevydaných editů, oficiálních remixů a originálů. V průběhu let absolvoval turné po celém světě, včetně vystoupení a headlinerských turné v Evropě, Austrálii, Asii a Severní Americe, stejně jako zastávek na festivalech jako Electric Forest, Tomorrowland, Igloofest, ADE, Alfa Future People a Nocturnal Wonderland a dalších.

 

Apashe je nejúspěšnějším umělcem Kannibalen Records jak v rámci prodeje hudby tak licencování – má za sebou partnerství s takovými společnostmi jako Marvel, Netflix, NBA, T-Mobile, adidas, Budweiser, HBO, Sony, UFC, MTV a dalšími, včetně hollywoodských trailerů pro Rychle a zběsile: Hobbes a Shaw, Kingsmani II, John Wick II nebo The Boys od Amazonu. Díky tomu, a díky trvalé podpoře hudebních publikací a uznání na mezinárodních turné se Apashemu podařilo získat více než 200 milionů streamů na Spotify.

více o Apashe

Doporučení umělci

prodává se rychle

Christian Löffler

Křižíkova Fontána, Praha
7. května 2024
prodává se rychle

Róisín Murphy

Forum Karlín, Praha
17. března 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Cloudy June

Palác Akropolis, Praha
26. března 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection