Apashe

MeetFactory Ke Sklárně 3213/15, Praha 5 4. listopadu 2022 20:00
20:00 - Apashe

Apashe a jeho unikátně hybridní styl poprve live v ČR

Apashe je bruselský producent elektronické hudby žijící v Montrealu. Od roku 2011, kdy podepsal smlouvu s vydavatelstvím Kannibalen Records, vydal již nespočet basových skladeb, plných jeho průkopnického zvukového designu a zkušeného samplování. Podobu jeho hybridního stylu dokáže ale i měnit, jak je vidět z projektů jako je EP Requiem, které nasbíralo více než 50 milionů streamů na Spotify, nebo alba Renaissance, které tvoří originální skladby, jež nahrál s 69členným orchestrem.

 

Apashe vyniká i jedinečnými živými vystoupeními, při kterých rekonstruuje své skladby doplněním celého arzenálu dosud nevydaných editů, oficiálních remixů a originálů. V průběhu let absolvoval turné po celém světě, včetně vystoupení a headlinerských turné v Evropě, Austrálii, Asii a Severní Americe, stejně jako zastávek na festivalech jako Electric Forest, Tomorrowland, Igloofest, ADE, Alfa Future People a Nocturnal Wonderland a dalších.

 

Apashe je nejúspěšnějším umělcem Kannibalen Records jak v rámci prodeje hudby tak licencování – má za sebou partnerství s takovými společnostmi jako Marvel, Netflix, NBA, T-Mobile, adidas, Budweiser, HBO, Sony, UFC, MTV a dalšími, včetně hollywoodských trailerů pro Rychle a zběsile: Hobbes a Shaw, Kingsmani II, John Wick II nebo The Boys od Amazonu. Díky tomu, a díky trvalé podpoře hudebních publikací a uznání na mezinárodních turné se Apashemu podařilo získat více než 200 milionů streamů na Spotify.

více o Apashe

Doporučení umělci

Orbit

Café V lese, Praha
12. prosince 2023

Daði Freyr

Roxy, Praha
13. září 2023

Bakermat

SaSaZu, Praha 7
24. listopadu 2023

Isabella Lovestory

Chapeau Rouge, Praha
12. června 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection