Brutalismus 3000 – Přesunuto

SaSaZu Bubenské nábřeží 306, Praha 7 20. dubna 2023
20:00 - dveře

Brutalismus 3000 – Pro velký zájem přesunuto do SaSaZu

Brutalismus 3000 je post techno punkové duo z Berlína, které má slovensko-řecké kořeny. Vzniklo v roce 2020 poté, co se Theo Zeitner a Victoria Vassiliki Daldas seznámili přes Tinder. Okamžitě mezi nimi vzniklo jedinečné spojení a výjimečnost jejich setů, silně ovlivněných skvělou berlínskou klubovou scénou, brzy vzbudila pozornost a posunula je na mezinárodní pole.

 

Duo našlo inspiraci v žánrech Gabber, Hardstyle, Punk a Wave, jež umně spojuje se současným zvukem. Theovy rychlé a drsné kopáky smíchané se zvuky syntetizátorů a Victoriiny vokály kombinují techno, punk a přecházejí až do hardstylu. Výsledkem je inovativní pojetí charakteristického berlínského techna, jež doslova otřásá každým klubem a festivalem, na němž duo vystoupí.
Loni jsme Thea s Victoriou mohli vidět na slovenské Pohodě a letos nebudou chybět například na festivalech Primavera nebo Melt Festival.

 

V roce 2020 vydali své první EP „Amore Hardcore“ a ve stejném roce následovalo EP „Liebe In Zeiten Der Kola“. Po mnoha ravech po celém světě vystoupili také v jedinečném živém setu na berlínském streamovacím kanálu Hör.

20. dubna v Praze zkrátka zažijeme taneční hudbu, která svými rytmy rozseká i to nejnáročnější klubové publikum.

více o Brutalismus 3000 – Přesunuto

Doporučení umělci

Orbit

Café V lese, Praha
12. prosince 2023
prodává se rychle

Apashe – Antagonist tour with brass orchestra

SaSaZu, Praha 7
23. února 2024
prodává se rychle

Róisín Murphy

Forum Karlín, Praha
17. března 2024

Cloudy June

Palác Akropolis, Praha
26. března 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection