Cari Cari

Café V lese Krymská 12, Praha 2. listopadu 2022 20:00
20:00 - Cari Cari

Cari Cari předvedou svůj zasněný indie-rock v Café V lese

Na posluchače působí jako magnet a svou tarantinovsko-soundtrackovou estetikou a dokonale sehranými živými vystoupeními si získali srdce publika, novinářů i promotérů. Duo Cari Cari tvoří perkusistka, hráčka na didgeridoo a zpěvačka Stephanie Widmer alias Louise Yamamoto a kytartista a zpěvák Alexander Köck.

 

V roce 2014 vydali EP „Amerippindunkler“, na něž o čtyři roky později navázali debutovým albem „ANAANA“. Na nahrávkách překonávají hranice mezi žánry a pracují s moderními produkčními postupy. Své nápady realizují se stoprocentním nasazením a nebojí se experimentovat.

Svým přístupem okamžitě zaujali a seznam zmínek o nich v prestižních mediích i pozvánek na významné festivaly se rychle rozrůstal. Úspěšně vystupovali na renomovaných přehlídkách jako Melt! (Německo), The Great Escape (Velká Británie), Eurosonic Noorderslag (Nizozemsko), Sziget Festival (Maďarsko) či Primavera Sound Barcelona (Španělsko). Mimochodem, podle hudebního magazínu Rolling Stone byli na Primavera Sound 2018 největším objevem.

 

Jejich hudbu si zamilovali i hollywoodští tvůrci. Song White Line Fever se objevil v seriálu Shameless, singl No War zase v seriálu The Magicians. Deklarovaným cílem Cari Cari je slyšet svou hudbu ve filmu Quentina Tarantina.

 

Jejich kreativita nemá hranice a spoléhají především sami na sebe. Alex to pro magazín Die Burgenländerin popsal jednoduše: „Je to prostě přirozené, my dva tvoříme náš svět.“

více o Cari Cari

Doporučení umělci

Crash Test Dummies

Rock Café, Praha
21. října 2024

Hazlett

Café V lese, Praha
8. prosince 2024

Mighty Oaks

Palác Akropolis, Praha
3. října 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection