Cari Cari

Café V lese Krymská 12, Praha 2. listopadu 2022 20:00
20:00 - Cari Cari

Cari Cari předvedou svůj zasněný indie-rock v Café V lese

Na posluchače působí jako magnet a svou tarantinovsko-soundtrackovou estetikou a dokonale sehranými živými vystoupeními si získali srdce publika, novinářů i promotérů. Duo Cari Cari tvoří perkusistka, hráčka na didgeridoo a zpěvačka Stephanie Widmer alias Louise Yamamoto a kytartista a zpěvák Alexander Köck.

 

V roce 2014 vydali EP „Amerippindunkler“, na něž o čtyři roky později navázali debutovým albem „ANAANA“. Na nahrávkách překonávají hranice mezi žánry a pracují s moderními produkčními postupy. Své nápady realizují se stoprocentním nasazením a nebojí se experimentovat.

Svým přístupem okamžitě zaujali a seznam zmínek o nich v prestižních mediích i pozvánek na významné festivaly se rychle rozrůstal. Úspěšně vystupovali na renomovaných přehlídkách jako Melt! (Německo), The Great Escape (Velká Británie), Eurosonic Noorderslag (Nizozemsko), Sziget Festival (Maďarsko) či Primavera Sound Barcelona (Španělsko). Mimochodem, podle hudebního magazínu Rolling Stone byli na Primavera Sound 2018 největším objevem.

 

Jejich hudbu si zamilovali i hollywoodští tvůrci. Song White Line Fever se objevil v seriálu Shameless, singl No War zase v seriálu The Magicians. Deklarovaným cílem Cari Cari je slyšet svou hudbu ve filmu Quentina Tarantina.

 

Jejich kreativita nemá hranice a spoléhají především sami na sebe. Alex to pro magazín Die Burgenländerin popsal jednoduše: „Je to prostě přirozené, my dva tvoříme náš svět.“

více o Cari Cari

Doporučení umělci

The Dead South

Forum Karlín, Praha
19. listopadu 2022

The Dead South

Majestic Music Club, Bratislava
18. listopadu 2022

Sigur Rós

O2 universum, Praha 9
9. října 2022

Alice Merton

Palác Akropolis, Praha
27. října 2022

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection