Daniel Sloss: Can’t

Forum Karlín Pernerova 51, Praha 7. prosince 2023 20:00
19:00 - dveře 20:00 - Daniel Sloss: Can’t

Mezinárodní superstar stand-up comedy Daniel Sloss vystoupí s novou show „CAN‘T“ ve Foru Karlín

CAN’T je úplně nová, v pořadí již dvanáctá sólová show Daniela Slosse a my máme radost, že můžeme tuto mezinárodní superstar stand up comedy 7. prosince 2023 opět přivítat v pražském Foru Karlín. Daniel má unikátní styl a jeho vystoupení reflektují témata, o kterých se obvykle nemluví. Žádné téma pro něj není tabu a svými inteligentními argumenty diváky provokuje. Rád testuje, co publikum unese, a neváhá zajít až na hranu. V jednu chvíli to vypadá, že začne zpívat romantickou píseň, a rázem se změní v buřiče. Daniel přitom necenzuruje ani témata, ani svůj jazyk. Vystoupení proběhne v angličtině a je vhodné pro návštěvníky starší šestnácti let.

 

Vystupoval na pódiu už jako teenager, ale nebavilo ho hrát vážné věci a taky předstírat, že je někdo jiný. Posledních víc než jedenáct let se proto věnuje především stand-up comedy, preferuje rychlou zpětnou vazbu od obecenstva a také fakt, že komedie lidi spojuje.

 

V únoru 2021 oznámil zasnoubení s Karou Mitchell, plánují tradiční skotskou svatbu a těší se z prvního dítěte. Jeho nová životní role mu nabízí nová témata, která jsou navíc divákům blízká. V říjnu 2022 mu v Penguin Random House vyšla debutová kniha o vztazích „Everyone You Hate is Going to Die“.

 

Daniel Sloss vyprodal sedm sérií v New Yorku v divadle off-Broadway, objevil se desetkrát v americké TV show „Conan“, lámal prodejní rekordy na edinburském festivalu Fringe, kde byl jednou z hlavních hvězd. Na svých předchozích turné zavítal do 53 zemí. Na turné „X“ během 17 měsíců odehrál 300 představení po celé Evropě, ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálii, Hongkongu a Japonsku. Film „X“ se promítá na HBO v USA a Kanadě. Jeho komediální speciály „Dark“ a „Jigsaw“ streamuje Netflix ve 190 zemích a 26 jazycích.

 

Dle New York Times je Daniel Sloss „Dirty, sweet and clever“. Už 7. prosince to můžete zjistit osobně.
V rámci své nové show Daniel vždy představuje a griluje některého ze svých stand-up kolegů a na speciálního hosta se můžeme těšit i v rámci jeho vystoupení v Praze.

 

Představení začíná přesně načas, pozdní příchozí nemusí být vpuštěni. Součástí vstupenky je závazek návštěvníků, že není dovoleno fotografovat, filmovat, nahrávat a streamovat show.

 

Vstupenky jsou výhradně na místa na sezení a je možné je zakoupit v síti Ticketmaster.

více o Daniel Sloss: Can’t

Doporučení umělci

GOSSIP

Roxy, Praha
26. června 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
29. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection