Daniel Sloss: Can’t

Forum Karlín Pernerova 51, Praha 7. prosince 2023 20:00
19:00 - dveře 20:00 - Daniel Sloss: Can’t

Mezinárodní superstar stand-up comedy Daniel Sloss vystoupí s novou show „CAN‘T“ ve Foru Karlín

CAN’T je úplně nová, v pořadí již dvanáctá sólová show Daniela Slosse a my máme radost, že můžeme tuto mezinárodní superstar stand up comedy 7. prosince 2023 opět přivítat v pražském Foru Karlín. Daniel má unikátní styl a jeho vystoupení reflektují témata, o kterých se obvykle nemluví. Žádné téma pro něj není tabu a svými inteligentními argumenty diváky provokuje. Rád testuje, co publikum unese, a neváhá zajít až na hranu. V jednu chvíli to vypadá, že začne zpívat romantickou píseň, a rázem se změní v buřiče. Daniel přitom necenzuruje ani témata, ani svůj jazyk. Vystoupení proběhne v angličtině a je vhodné pro návštěvníky starší šestnácti let.

 

Vystupoval na pódiu už jako teenager, ale nebavilo ho hrát vážné věci a taky předstírat, že je někdo jiný. Posledních víc než jedenáct let se proto věnuje především stand-up comedy, preferuje rychlou zpětnou vazbu od obecenstva a také fakt, že komedie lidi spojuje.

 

V únoru 2021 oznámil zasnoubení s Karou Mitchell, plánují tradiční skotskou svatbu a těší se z prvního dítěte. Jeho nová životní role mu nabízí nová témata, která jsou navíc divákům blízká. V říjnu 2022 mu v Penguin Random House vyšla debutová kniha o vztazích „Everyone You Hate is Going to Die“.

 

Daniel Sloss vyprodal sedm sérií v New Yorku v divadle off-Broadway, objevil se desetkrát v americké TV show „Conan“, lámal prodejní rekordy na edinburském festivalu Fringe, kde byl jednou z hlavních hvězd. Na svých předchozích turné zavítal do 53 zemí. Na turné „X“ během 17 měsíců odehrál 300 představení po celé Evropě, ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálii, Hongkongu a Japonsku. Film „X“ se promítá na HBO v USA a Kanadě. Jeho komediální speciály „Dark“ a „Jigsaw“ streamuje Netflix ve 190 zemích a 26 jazycích.

 

Dle New York Times je Daniel Sloss „Dirty, sweet and clever“. Už 7. prosince to můžete zjistit osobně.
V rámci své nové show Daniel vždy představuje a griluje některého ze svých stand-up kolegů a na speciálního hosta se můžeme těšit i v rámci jeho vystoupení v Praze.

 

Představení začíná přesně načas, pozdní příchozí nemusí být vpuštěni. Součástí vstupenky je závazek návštěvníků, že není dovoleno fotografovat, filmovat, nahrávat a streamovat show.

 

Vstupenky jsou výhradně na místa na sezení a je možné je zakoupit v síti Ticketmaster.

více o Daniel Sloss: Can’t

Doporučení umělci

prodává se rychle

Apashe – Antagonist tour with brass orchestra

SaSaZu, Praha 7
23. února 2024

NEUNUNDNEUNZIG & Blanche Biau

Chapeau Rouge, Praha
9. prosince 2023
prodává se rychle

Róisín Murphy

Forum Karlín, Praha
17. března 2024

Cloudy June

Palác Akropolis, Praha
26. března 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection