GusGus

Divadlo Archa Na Poříčí 26, Praha 19. listopadu 2021 20:00
20:00 - GusGus

GusGus představí nové album „MOBILE HOME“

Album Mobile Home islandské elektronické legendy otevírá novou éru v jejich 26leté historii. Tato v pořadí už jedenáctá studiová nahrávka je jedním z dosud nejambicióznějších projektů kapely. Emotivní album v devíti písních nabízí synergii krátkých příběhů představujících temnou a dystopickou vizi.

 

Kapela, v jejímž čele stojí zakládající členové frontman Daníel Ágúst Haraldsson a Biggi Veira, má novou posilu v osobě Margrét Rán, zpěvačky kapely Vök. GusGus s jejím příchodem omladili a Margrétiny doprovodné dream-popové vokály prohlubují jejich styl a otevírají novou kapitolu v příběhu islandské hudební formace.

Islandská hudební scéna je bohatá na skvělé umělce. GusGus přitom patří k nejoblíbenějším a na elektronické scéně nejdéle působícím kapelám. Během 26let své existence se ukotvili v několika kreativních oborech a patří mezi multimediální umělecké projekty. GusGus jsou synonymem pro radost a potěšení. Nebojí se, jsou avantgardní a přitom precizní.

 

V rámci vystoupení v pražském Divadle Archa GusGus představí své nové album, které vyšlo 28. května 2021. Zaručeně ale nebudou chybět ani hity z předešlých alb.

více o GusGus

Doporučení umělci

Elder Island

Café V lese, Praha
19. února 2022

GusGus

Fléda, Brno
20. listopadu 2021

Eivør

Palác Akropolis, Praha
10. října 2021

Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
17. května 2022

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection