GusGus

Divadlo Archa Na Poříčí 26, Praha 19. listopadu 2021 20:00
20:00 - GusGus

GusGus představí nové album „MOBILE HOME“

Album Mobile Home islandské elektronické legendy otevírá novou éru v jejich 26leté historii. Tato v pořadí už jedenáctá studiová nahrávka je jedním z dosud nejambicióznějších projektů kapely. Emotivní album v devíti písních nabízí synergii krátkých příběhů představujících temnou a dystopickou vizi.

 

Kapela, v jejímž čele stojí zakládající členové frontman Daníel Ágúst Haraldsson a Biggi Veira, má novou posilu v osobě Margrét Rán, zpěvačky kapely Vök. GusGus s jejím příchodem omladili a Margrétiny doprovodné dream-popové vokály prohlubují jejich styl a otevírají novou kapitolu v příběhu islandské hudební formace.

Islandská hudební scéna je bohatá na skvělé umělce. GusGus přitom patří k nejoblíbenějším a na elektronické scéně nejdéle působícím kapelám. Během 26let své existence se ukotvili v několika kreativních oborech a patří mezi multimediální umělecké projekty. GusGus jsou synonymem pro radost a potěšení. Nebojí se, jsou avantgardní a přitom precizní.

 

V rámci vystoupení v pražském Divadle Archa GusGus představí své nové album, které vyšlo 28. května 2021. Zaručeně ale nebudou chybět ani hity z předešlých alb.

více o GusGus

Doporučení umělci

GusGus

Fléda, Brno
20. listopadu 2021
prodává se rychle

Daði Freyr

Roxy, Praha
25. dubna 2022

NOVÝ TERMÍN: Eivør

Palác Akropolis, Praha
10. října 2021

NOVÝ TERMÍN: Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
17. května 2022

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection