Hazlett

Café V lese Krymská 12, Praha 8. prosince 2024 20:00
20:00 - Hazlett

Hazlett přiveze emocemi nabité songy do Café V lese!

Australský indie folkový zpěvák Hazlett se narodil a vyrostl v Austrálii, posledních pár let ale žije a tvoří ve Švédsku. Je nejen nadaným zpěvákem, ale také multiinstrumentalistou, skladatelem a vypravěčem. Jeho emocemi nabité songy si jen na Spotify pustí měsíčně 2,4 milionů posluchačů. K jeho nejstreamovanějším singlům patří „Please Don´t Be“ z alba „Bloom Mountain“, které bylo vydáno začátkem roku 2023. Ke konci roku 2023 vydal Hazlett EP „Goodbye to the Valley Low“.

 

Jako předskokan se Hazlett činí. Letos vystupoval jako support act před LANY v Severní Americe, v Evropě byl předskokanem Calluma Scotta a Ocie Elliott. Před svým nadcházejícím sólo turné, které skromně uvedl na sociálních sítích větou „I think it could be time to do my first headline tour“, si střihne ještě jedno „předskokanství“ na červnovém vystoupení zpěváka Passenger v německém Mannheimu.

 

V listopadu letošního roku se Hazlett chystá na své vlastní turné po Velké Británii a Evropě s názvem „The Goodbye Tour“. Jeho pražská zastávka je naplánována na 8. prosince 2024 v Café V lese.

více o Hazlett

Doporučení umělci

Mighty Oaks

Palác Akropolis, Praha
3. října 2024

Crash Test Dummies

Rock Café, Praha
21. října 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection