Isabella Lovestory

Chapeau Rouge Jakubská 2, Praha 12. června 2023
20:00 - dveře

LATICONICA EUROPEAN TOUR

Isabella Lovestory, vlastním jménem Isabella Rodriguez, je honduraská zpěvačka, textařka, DJ, producentka a také návrhářka šperků. Isabella úspěšně využívá své středoamerické kořeny v propojení s americkým popem. Svým inovativním pojetím pop-reggeatonu si vyšlapává vlastní cestu žánrem, kterému jinak dominují spíše muži.

 

V době dospívání se Isabella s rodinou přestěhovala z Hondurasu do Spojených států, což popisuje jako velký kulturní šok, který měl velký vliv na její tvorbu. O několik let později se usadili v Montréalu.

 

Svou kariéru začala v roce 2018 na Soundcloudu se singlem „Juguete“, v roce 2019 vydala své první EP „Humo“, po kterém následovalo EP „Mariposa“. V říjnu 2022 vydala Isabella své debutové album „Amor Hardcor“, které získalo pozitivní kritiky od takových, jako je Billboard, Interview Magazine, Resident Advisor a Pitchfork.

 

V časopise Dazed o albu napsali: „S příběhy o lásce, sexu, vzteku a extázi, je poslech AMOR HARDCORE jako se zamilovat. Je to zběsilé a okamžité, přitáhne vaši pozornost a nepustí ji.“

 

Isabella Lovestory zveřejnila v březnu 2023 nový singl „Latina“ a oznámila evropské turné LATICONICA, v rámci kterého zavítá do velkých měst, na Primavera Sound festival a 12. června 2023 vystoupí poprvé v České republice v pražském Chapeau Rouge.

více o Isabella Lovestory

Doporučení umělci

prodává se rychle

Brutalismus 3000 – Přesunuto

SaSaZu, Praha 7
20. dubna 2023

Daði Freyr

Roxy, Praha
13. září 2023

Orbit

Café V lese, Praha
25. dubna 2023

Bukahara

Palác Akropolis, Praha
23. března 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection