Isabella Lovestory

Chapeau Rouge Jakubská 2, Praha 12. června 2023
20:00 - dveře

LATICONICA EUROPEAN TOUR

Isabella Lovestory, vlastním jménem Isabella Rodriguez, je honduraská zpěvačka, textařka, DJ, producentka a také návrhářka šperků. Isabella úspěšně využívá své středoamerické kořeny v propojení s americkým popem. Svým inovativním pojetím pop-reggeatonu si vyšlapává vlastní cestu žánrem, kterému jinak dominují spíše muži.

 

V době dospívání se Isabella s rodinou přestěhovala z Hondurasu do Spojených států, což popisuje jako velký kulturní šok, který měl velký vliv na její tvorbu. O několik let později se usadili v Montréalu.

 

Svou kariéru začala v roce 2018 na Soundcloudu se singlem „Juguete“, v roce 2019 vydala své první EP „Humo“, po kterém následovalo EP „Mariposa“. V říjnu 2022 vydala Isabella své debutové album „Amor Hardcor“, které získalo pozitivní kritiky od takových, jako je Billboard, Interview Magazine, Resident Advisor a Pitchfork.

 

V časopise Dazed o albu napsali: „S příběhy o lásce, sexu, vzteku a extázi, je poslech AMOR HARDCORE jako se zamilovat. Je to zběsilé a okamžité, přitáhne vaši pozornost a nepustí ji.“

 

Isabella Lovestory zveřejnila v březnu 2023 nový singl „Latina“ a oznámila evropské turné LATICONICA, v rámci kterého zavítá do velkých měst, na Primavera Sound festival a 12. června 2023 vystoupí poprvé v České republice v pražském Chapeau Rouge.

více o Isabella Lovestory

Doporučení umělci

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024
prodává se rychle

Christian Löffler

Křižíkova Fontána, Praha
7. května 2024

GOSSIP

Roxy, Praha
26. června 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection