Kat Von D

Palác Akropolis Kubelíkova 1548/27, Praha 20. května 2022 20:00
20:00 - Kat Von D

Tatérka slavných Kat Von D vystoupí poprvé v České republice a představí své album Love Made Me Do It

Poprvé v České republice vystoupí mexicko-americká tatérka, modelka, podnikatelka a především nadaná muzikantka s podmanivým hlasem Kat Von D. Již v dětství považovala hudbu za svůj první kreativní jazyk a její hluboký cit pro tuto oblast umění se projevil na albu „Love Made Me Do It“, a to v tom nejlepším slova smyslu. Album je energické a emociálně nabité, má svůj vlastní styl – stejně jako Kat. Jedenáct písní alba je jako ozvěna věčné vůle zlomených srdcí milovat až do smrti.

 

„Hudba byla vždy víc než jakékoli jiné médium jádrem toho, kdo jsem. Dokonce i před kreslením a tetováním,“ říká Kat.
Všestranně nadaná umělkyně se narodila v Montemorelos v Mexiku, k hudbě a umění ji inspirovala zejména babička Clara von Drachenberg, která měla největší vliv na formování jejího uměleckého cítění. Kat Von D již od pěti let hrála na klavír.

 

Byla natolik fascinována Mozartem a osobním oblíbencem Beethovenem, že se naučila číst noty. Dva roky, šest dnů v týdnu, studovala zpěv pod vedením Kena Tamplina a v roce 2012 začala psát s legendou Lindou Perry, která byla nominována na cenu GRAMMY. Po této zkušenosti Kat pokračovala v psaní sama a v roce 2014 v Londýně nahrála původní mix skladeb, jež se později, již s kapelou, staly jejím debutovým albem „Love Made Me Do It“.

 

Kat Von D během neuvěřitelné kariéry dokázala mnohokrát překvapit. Kromě toho, že se proslavila jako tatérka slavných osobností, založila například Musink Fest – festival tetování, hudby a umění. Jako tetovací umělkyně vytvořila Guinessův světový rekord. Je autorkou dvou z nejprodávanějších knih New York Times. Má vlastní kosmetickou řadu a v neposlední řadě je také dlouholetou bojovnicí za práva zvířat.

více o Kat Von D

Doporučení umělci

Zak Abel

Rock Café, Praha
10. listopadu 2023

KAMRAD

Café V lese, Praha
7. října 2023

Daði Freyr

Roxy, Praha
13. září 2023

Charlie Cunningham

Pražská konzervatoř, Praha
8. srpna 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection