Kat Von D

Palác Akropolis Kubelíkova 1548/27, Praha 20. května 2022 20:00
20:00 - Kat Von D

Tatérka slavných Kat Von D vystoupí poprvé v České republice a představí své album Love Made Me Do It

Poprvé v České republice vystoupí mexicko-americká tatérka, modelka, podnikatelka a především nadaná muzikantka s podmanivým hlasem Kat Von D. Již v dětství považovala hudbu za svůj první kreativní jazyk a její hluboký cit pro tuto oblast umění se projevil na albu „Love Made Me Do It“, a to v tom nejlepším slova smyslu. Album je energické a emociálně nabité, má svůj vlastní styl – stejně jako Kat. Jedenáct písní alba je jako ozvěna věčné vůle zlomených srdcí milovat až do smrti.

 

„Hudba byla vždy víc než jakékoli jiné médium jádrem toho, kdo jsem. Dokonce i před kreslením a tetováním,“ říká Kat.
Všestranně nadaná umělkyně se narodila v Montemorelos v Mexiku, k hudbě a umění ji inspirovala zejména babička Clara von Drachenberg, která měla největší vliv na formování jejího uměleckého cítění. Kat Von D již od pěti let hrála na klavír.

 

Byla natolik fascinována Mozartem a osobním oblíbencem Beethovenem, že se naučila číst noty. Dva roky, šest dnů v týdnu, studovala zpěv pod vedením Kena Tamplina a v roce 2012 začala psát s legendou Lindou Perry, která byla nominována na cenu GRAMMY. Po této zkušenosti Kat pokračovala v psaní sama a v roce 2014 v Londýně nahrála původní mix skladeb, jež se později, již s kapelou, staly jejím debutovým albem „Love Made Me Do It“.

 

Kat Von D během neuvěřitelné kariéry dokázala mnohokrát překvapit. Kromě toho, že se proslavila jako tatérka slavných osobností, založila například Musink Fest – festival tetování, hudby a umění. Jako tetovací umělkyně vytvořila Guinessův světový rekord. Je autorkou dvou z nejprodávanějších knih New York Times. Má vlastní kosmetickou řadu a v neposlední řadě je také dlouholetou bojovnicí za práva zvířat.

více o Kat Von D

Doporučení umělci

Alice Merton

Lucerna Music Bar, Praha
27. října 2022

LP

NTC aréna, Bratislava
12. července 2022

Jeremy Loops

Lucerna Music Bar, Praha
15. září 2022

Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
15. srpna 2022

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection