KAYZO – UNLEASHED XL EUROPE TOUR 2024

Futurum Music Bar Zborovská 7, Praha 5 9. října 2024 20:00
20:00 - KAYZO – UNLEASHED XL EUROPE TOUR 2024

KAYZO je umělecké jméno Američana Haydena Capuozza, který je jedním z nejprogresivnějších elektronických umělců desetiletí. Je průkopníkem tanečně-rockové crossoverové scény s drsnými songy, jejichž základ stojí na dubstepu. Je proslulý svými provokativními živými vystoupeními a oddanými fanoušky po celém světě. KAYZO se rozhodně nebojí být sám sebou a posouvat tak hudební hranice. Jen na Spotify poslouchá jeho tvorbu více než 13 milionů uživatelů měsíčně.

Jeho hudební kariéra se raketově rozjela poté, co v roce 2012 vyhrál soutěž Insomniac’s „Discovery Project“. Svým přepracováním skladby „Last Resort“ od kapely Papa Roach prolomil bariéry mezi mainstreamovou elektronikou a heavy metalem.

 

V roce 2016 vydal KAYZO své debutové EP „Welcome To The Doghouse“. O dva roky později založil svůj vlastní label Welcome Records, čímž vytvořil nezávislou platformu pro svou vlastní hudbu i pro podobně smýšlející umělce, kteří chtějí tvořit bez omezování. V roce 2018 vydal KAYZO debutové album „OVERLOAD“, o rok později album „UNLEASHED“. Na třetím plnohodnotném albu z roku 2022 s názvem „NEW BREED“ opět skvěle prolíná rock s elektronikou.

 

KAYZO kromě svých turné vystupoval také na festivalech jako Coachella, Bonnaroo, Tomorrowland, Lollapalooza a mnoha dalších.

více o KAYZO – UNLEASHED XL EUROPE TOUR 2024

Doporučení umělci

Gioli & Assia

Lucerna Music Bar, Praha
23. listopadu 2024

The Kiffness

Lucerna Music Bar, Praha
28. září 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection