LP

NTC aréna Príkopova 6, Bratislava 12. července 2022 19:00
19:00 - LP

Zpěvačka LP se vrací na Slovensko!

„Úchvatná, božská, nadpozemská!“ takto hodnotili fanoušci i média LP po jejím bratislavském koncertu před dvěma lety. Tato fenomenální zpěvačka hitů jako Girls Go Wild, Lost On You, Recovery či Muddy Watters znovu vystoupí na Slovensku 12. července 2022 v bratislavské AXA Aréně NTC.

 

LP, vlastní jménem Laura Pergolizzi, prorazila v roce 2017 hitem Lost On You, hudební svět ji však zbožňoval už roky předtím. Je totiž talentovanou a úspěšnou autorkou hitů megahvězd jako jsou Rihanna, Christina Aguilera, Cher či Backstreet Boys. Po desítkách roků psaní písní pro jiné se LP rozhodla pro vlastní pěveckou kariéru a vyplatilo se. Hity této temperamentní zpěvačky a geniální skladatelky s italskými kořeny jsou slyšet téměř z každého rádia na světě. Její skladby jako Lost On You, Girls Go Wild, ale i její novinka The One That You Love, patří mezi stálice rádiových playlistů. Sympatická LP si podmanila i online svět. Jen její hit Lost On You má na kontě více jako miliardu online poslechů, každý měsíc si její skladby na Spotify pustí 4,5mil lidí a na YouTube si její skladby každý den poslechne víc jak 2,6mil fanoušků.

 

Koncerty LP patří mezi to nejlepší, co současný hudební svět nabízí. Každý, kdo ji viděl naživo o ní hovoří jen v superlativech!

více o LP

Doporučení umělci

Zak Abel

Rock Café, Praha
10. listopadu 2023

KAMRAD

Café V lese, Praha
7. října 2023

Daði Freyr

Roxy, Praha
13. září 2023

Charlie Cunningham

Pražská konzervatoř, Praha
8. srpna 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection