Moncrieff

Café V lese Krymská 12, Praha 23. listopadu 2023 20:00
20:00 - Moncrieff

Moncrieff je na vzestupu a jeho první vystoupení v České republice

Nenechte si ujít koncert, který vás díky spojení výjimečného hlasu s chytlavými melodiemi a emotivními osobními texty, přenese do jiné dimenze. Moncrieff je umělecké jméno talentovaného irského zpěváka a textaře Chrise Brehenyho, který má tak výjimečný hlas, že po prvním poslechu už na něj nezapomenete. Vystupoval mimo jiné s Adele a zapůsobil na takové hudební ikony, jako jsou Sir Elton John či Avicii.

 

Moncrieff debutoval singlem „You Will Be Lost“ z roku 2014. Následovaly hity jako „Symptoms“, „With All Due Respect“ nebo „Warm“, který získal během pouhých dvou týdnů 6 milionů streamů a se stal vítězem RTÉ Choice Music Prize za irskou píseň roku 2023. V roce 2022 vydal Moncrieff stejnojmenné EP „Warm“ a v červnu 2023 nové EP s názvem „Highways & Hurricanes“. Nové EP je neochvějně upřímnou, hluboce osobní sbírkou písní, které se zabývají láskou, ztrátou, bojem, zranitelností a hledáním vnitřní síly.

 

Moncrieff žije v Londýně a informace o svém soukromí pečlivě střeží. Svůj život však projektuje do písní, které jsou niternými osobními zpověďmi, zazpívanými s velkou přirozeností. Jeho obdivuhodné nasazení při vystoupeních budou moci letos v létě obdivovat fanoušci na mnoha festivalech po celé Velké Británii a Evropě, namátkou můžeme zmínit All Points East, Lollapaloozu, Neighbourhood nebo Barn On The Farm.

více o Moncrieff

Doporučení umělci

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection