Monolink

Roxy Dlouhá 33, Praha 8. prosince 2022 20:00
20:00 - Monolink

Producent, DJ, multiinstrumentalista, skladatel a zpěvák Monolink se opět vydá na turné! Vystoupí poprvé v ČR a představí své nové album "Under Darkening Skies", které vyšlo letos v červnu. Své debutové, kritikami oceněné, album "Amniotic" vydal před třemi lety.

Monolink, vlastním jménem Steffen Linck, se původně chtěl věnovat folku. V té době se ale nesetkal se správnými producenty a partnery, kteří by rozvinuli jeho zvukové vize, a tak když v roce 2009 přišel do Berlína, začal jako DJ, naučil se produkovat svou tvorbu a dokázal dát svým vlastním písním obal, ve kterém si našly své místo a jejich melodie se mohly šířit. „Měl jsem v hlavě hudbu, kterou jsem chtěl poslouchat, ta ale ve skutečnosti ještě neexistovala,“ říká Monolink. Tak ji sám vyprodukoval a vznikla chytrá, melodická, taneční hudba.

 

V posledních letech si jako písničkář, který své skladby obohacuje o elektronickou hudbu, získal také festivalové publikum. Vystupoval na festivalech Fusion, Coachella, Fuchsbau, 3000º a na mnoha dalších open air akcích.

 

Jeho debutové album „Amniotic“ bylo od jeho vydání v roce 2018 streamováno více než 100 milionkrát. Jeho první hlavní turné ve stejném roce (jako tříčlenná kapela) po Německu a Švýcarsku bylo tak populární, že byly přidány čtyři další termíny. V samotném Berlíně byly jeho tři koncerty v Säälchen vyprodány během několika minut. Monolink nabízí skvělý zážitek jak v hudebním klubu, tak pod širákem. Jeho strhující set, který odehrál na festivalu Burning Man, má na YouTube 14 miliónů zhlédnutí.

 

Koncerty z evropského turné Monolink včetně pražského koncertu, který se měl konat 10. února 2022 v pražském klubu Roxy, se z důvodu covidové situace v Evropě přesouvají. Nový termín pražského koncertu je 8.12.2022, místo konání se nemění.

více o Monolink

Doporučení umělci

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Gioli & Assia

Lucerna Music Bar, Praha
23. listopadu 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
29. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection