Parra for Cuva

Palác Akropolis Kubelíkova 1548/27, Praha 12. září 2024 19:30
19:30 - Parra for Cuva

Očekávané album „Mimose“ bude vydáno v roce 2024 a jedinečný pohled Parra for Cuva na elektronickou hudbu slibuje další strhující a neotřelý hudební výlet.

Parra for Cuva je umělecké jméno německého producenta elektronické hudby a DJ Nicolase Demutha, který do svých skladeb často začleňuje prvky downtempa, deep house a ambientní hudby. Jako multiinstrumentalista experimentuje se zvukem hudebních nástrojů z celého světa a ve své tvorbě rád používá etnické a akustické prvky. Je znám svým melodickým a atmosférickým zvukem.

 

Po singlech umístěných na předních příčkách a dvou uznávaných albech, Majouré (2014) a Darwîś (2016 ), došlo k průlomu vydáním alba „Paspatou“ (2018). Následující čtvrté studiové album „Juno“ (2021) zahrnovalo spolupráci se sedmi hudebníky z celého světa a na něm dokázal, že je možné vytvořit hudbu, která funguje stejně dobře na tanečním parketu, jako doma nebo na cestách. Album „Juno“ ukázalo, že berlínská elektronická hudební scéna může nabídnout víc, než jen tvrdou elektroniku a techno.

 

Parra for Cuva vystupuje na prestižních festivalech a vyprodává sály po celém světě, včetně Burning Man, Sziget, Fusion, Koko London nebo Concourse Project v Austinu. Jeho strhující živá vystoupení, jako například Cercle Music na úžasném pozadí mexické krajiny, vyzařují silné genius loci. Parra for Cuva si pohrává s rozmanitostí a emocemi a přenáší posluchače do vzdálených zemí a kultur. Jeho jedinečný produkční styl je okamžitě rozpoznatelný po celém světě a je těžké mu odolat. Patří do kategorie „nakažlivých“.

 

Nechte se okouzlit tvorbou Parra for Cuva 12. září 2024 v pražském Paláci Akropolis.

více o Parra for Cuva

Doporučení umělci

Gioli & Assia

Lucerna Music Bar, Praha
23. listopadu 2024

The Kiffness

Lucerna Music Bar, Praha
28. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
29. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection