Sean Koch

Café V lese Krymská 12, Praha 27. října 2024 20:00
20:00 - Sean Koch

Sean Koch a jeho indie-folk, to je zaručený recept na pohodu a dobrou náladu!

Sean Koch a jeho indie-folk, to je zaručený recept na pohodu a dobrou náladu. Jeho songy, obsahující africké i západní vlivy, si jen na Spotify pustilo více než 90 milionů posluchačů a další novinky jsou na cestě. V létě vydává nové pěti skladbové EP a prvním letošním singlem je silný a poetický song „See You Shine“. Na podzim Sean vyráží s kapelou na turné po Evropě se zastávkou v Praze.

 

Charismatický Sean Koch je talentovaný zpěvák, písničkář a skladatel, který vyrůstal poblíž oceánu ve vesnici Kometije u Kapského Města v Jižní Africe. Společně s přáteli, mezi které patří třeba Jeremy Loops nebo Alice Phoebe Lou, trávil spoustu času s kytarou na plážích a žil svůj surfařský sen. Právě na pláži ostatně vznikla většina písní z jeho debutového alba „Your Mind is A Picture“ z roku 2019, po kterém následovalo v roce 2022 album „Subtle Affection“.

 

Hudba Seana Kocha je plná slunce a dodává pozitivní energii. Sean dokáže propojit jednoduchou, přímočarou melodii se smysluplnými, hlubokými texty. Zkrátka, jeho osobitá kombinace indie-folku, ambientu, reggae a surf style vytváří hudbu, která vás zahřeje stejně, jako byste leželi na odlehlých jihoafrických plážích.

více o Sean Koch

Doporučení umělci

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection