Sean Koch

Chapeau Rouge Jakubská 2, Praha 30. září 2022 20:00
20:00 - Sean Koch

Sean Koch se vrací na evropskou půdu se spoustou nové hudby, napsané a vydané během dvouleté pauzy, kdy pobýval doma v Jižní Africe.

Připravil jednak pětiskladbové EP s názvem „Feeling“, a plnohodnotné album, pro které, jak sám říká, „většinu skladeb složil na svém gauči“. Během turné navštíví se svou kapelou Německo, Prahu, Švýcarsko, Londýn a vůbec poprvé také Stockholm a Paříž.

 

Sean Koch je talentovaný zpěvák, písničkář a skladatel, který vyrůstal poblíž oceánu ve vesnici Kometije u Kapského Města v Jižní Africe. Společně s přáteli, mezi které patří třeba Jeremy Loops nebo Alice Phoebe Lou, trávil spoustu času s kytarou na plážích a žil surfařský sen v surfařském ráji.

Právě na pláži ostatně vznikla většina písní z jeho debutového alba „Your Mind is A Picture“. Své první EP vydal v roce 2016 a jeho singl „Feel The Energy“ nasbíral přes 4 miliony streamů. Jeho písně jsou plné slunce a nabíjejí jako přímé sluneční paprsky. Sean Koch v nich dokáže propojit jednoduchou, přímočarou melodii se smysluplnými, hlubokými texty. Zkrátka, jeho indie-folk, ambient, reggae a surf style vytvářejí dohromady hudbu, která vás zahřeje stejně, jako byste leželi na odlehlých jihoafrických plážích.

více o Sean Koch

Doporučení umělci

Mighty Oaks

Palác Akropolis, Praha
3. října 2024

The Dead South + Ivan Mládek a Banjo Band + Corb Lund

Žluté lázně, Praha 4
4. června 2024

The Dead South

STARS Auditorium, Bratislava
5. června 2024
prodává se rychle

Novo Amor

Palác Akropolis, Praha
25. dubna 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection