Sean Koch

Chapeau Rouge Jakubská 2, Praha 30. září 2022 20:00
20:00 - Sean Koch

Sean Koch se vrací na evropskou půdu se spoustou nové hudby, napsané a vydané během dvouleté pauzy, kdy pobýval doma v Jižní Africe.

Připravil jednak pětiskladbové EP s názvem „Feeling“, a plnohodnotné album, pro které, jak sám říká, „většinu skladeb složil na svém gauči“. Během turné navštíví se svou kapelou Německo, Prahu, Švýcarsko, Londýn a vůbec poprvé také Stockholm a Paříž.

 

Sean Koch je talentovaný zpěvák, písničkář a skladatel, který vyrůstal poblíž oceánu ve vesnici Kometije u Kapského Města v Jižní Africe. Společně s přáteli, mezi které patří třeba Jeremy Loops nebo Alice Phoebe Lou, trávil spoustu času s kytarou na plážích a žil surfařský sen v surfařském ráji.

Právě na pláži ostatně vznikla většina písní z jeho debutového alba „Your Mind is A Picture“. Své první EP vydal v roce 2016 a jeho singl „Feel The Energy“ nasbíral přes 4 miliony streamů. Jeho písně jsou plné slunce a nabíjejí jako přímé sluneční paprsky. Sean Koch v nich dokáže propojit jednoduchou, přímočarou melodii se smysluplnými, hlubokými texty. Zkrátka, jeho indie-folk, ambient, reggae a surf style vytvářejí dohromady hudbu, která vás zahřeje stejně, jako byste leželi na odlehlých jihoafrických plážích.

více o Sean Koch

Doporučení umělci

Daði Freyr

Roxy, Praha
13. září 2023

Zak Abel

Rock Café, Praha
10. listopadu 2023

Charlie Cunningham

Pražská konzervatoř, Praha
8. srpna 2023

KAMRAD

Café V lese, Praha
7. října 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection