NOVÝ TERMÍN: Seasick Steve

Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha 9. května 2021 20:00
20:00 - NOVÝ TERMÍN: Seasick Steve

Seasick Steve přijede do Prahy s novým albem a v novém termínu

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k přetrvávající situaci týkající se COVID-19 v Evropě byl Seasick Steve nucen přesunout celou tour na další rok. A to včetně pražského koncertu v Lucerna Music Baru. Po společné domluvě ale s potěšením můžeme oznámit, že ač za dlouho, nové datum pro Prahu je stanoveno na 9. května 2021. Všechny aktuální vstupenky zůstávají platné pro nové datum koncertu. V případě potřeby je však možné je vrátit u příslušné ticketingové společnosti (GoOut, Ticketportal) do 15. srpna 2020.

Vaše vstupenky zůstávají platné pro nové datum koncertu. V případě potřeby je možné vstupenky vrátit u příslušné ticketingové společnosti (GoOut, Ticketportal) do 15. května 2020.

Již dvakrát svým strhujícím koncertem okouzlil návštěvníky festivalu Colours of Ostrava, letos poprvé zavítal také do Prahy a vyprodal s přehledem Lucerna Music Bar. O 365 dní později se svérázný americký bluesman Seasick Steve, který často hraje na vlastnoručně vyrobené kytary, vrací a plánuje také nové album. 25. března v Lucerna Music Baru vystoupí v rámci turné k chystané desce Underway.

Seasickovo vystoupení v televizní show Live On Jools Holland je od prosince 2006 považováno za jeden z nejpozoruhodnějších průlomů v hudební historii: dohrál, v domnění, že ho nikdo neposlouchal, na konci vztekle odhodil kytaru, a než se stačil ráno probudit, byl navždy slavný.

více o NOVÝ TERMÍN: Seasick Steve

Doporučení umělci

NOVÝ TERMÍN: Asaf Avidan

Fléda, Brno
19. září 2021

NOVÝ TERMÍN: Jamie Cullum

O2 universum, Praha
2. června 2021

NOVÝ TERMÍN: Eivør

Palác Akropolis, Praha
10. října 2021

NOVÝ TERMÍN: The Dead South

Forum Karlín, Praha
20. listopadu 2021

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection