Shred Kelly

Café V lese Krymská 12, Praha 18. listopadu 2023 20:00
20:00 - Shred Kelly

Shred Kelly můžete znát jako předkapelu ze dvou vyprodaných koncertů kanadské skupiny The Dead South, které se konaly ve Foru Karlín v letech 2021 a 2022. Nyní míří poprvé do Prahy na samostatný klubový koncert do pražského Café V lese.

Shred Kelly je alternativní folkrocková kapela, která vznikla v roce 2009 v srdci kanadských Skalistých hor. Za posledních deset let kapela posunula svou silně energickou živou show od skromných začátků v kanadském lyžařském městečku až na mezinárodní scénu.

 

Úchvatný a energií nabitý zvuk kapely se vyvinul z elektrických hudebních vlivů a jedinečných zkušeností jednotlivých členů kapely. Jejich progresivní párování akustické instrumentace s elektrickými prvky, harmoniemi a silným rytmem se stále vyvíjí a dosahuje nových výšin.

 

V průběhu let měla kapela Shred Kelly příležitost vystupovat po celé Kanadě i na mezinárodních festivalech jako je Reeperbahn Festival, Australian Music Week, Folk Alliance a SXSW, a právě také jako předkapela na evropském turné The Dead South.

více o Shred Kelly

Doporučení umělci

Zak Abel

Rock Café, Praha
10. listopadu 2023

KAMRAD

Café V lese, Praha
7. října 2023

THALA

Chapeau Rouge, Praha
9. listopadu 2023

Apashe – Antagonist tour with brass orchestra

SaSaZu, Praha 7
23. února 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection