Shred Kelly

Café V lese Krymská 12, Praha 18. listopadu 2023 20:00
20:00 - Shred Kelly

Shred Kelly můžete znát jako předkapelu ze dvou vyprodaných koncertů kanadské skupiny The Dead South, které se konaly ve Foru Karlín v letech 2021 a 2022. Nyní míří poprvé do Prahy na samostatný klubový koncert do pražského Café V lese.

Shred Kelly je alternativní folkrocková kapela, která vznikla v roce 2009 v srdci kanadských Skalistých hor. Za posledních deset let kapela posunula svou silně energickou živou show od skromných začátků v kanadském lyžařském městečku až na mezinárodní scénu.

 

Úchvatný a energií nabitý zvuk kapely se vyvinul z elektrických hudebních vlivů a jedinečných zkušeností jednotlivých členů kapely. Jejich progresivní párování akustické instrumentace s elektrickými prvky, harmoniemi a silným rytmem se stále vyvíjí a dosahuje nových výšin.

 

V průběhu let měla kapela Shred Kelly příležitost vystupovat po celé Kanadě i na mezinárodních festivalech jako je Reeperbahn Festival, Australian Music Week, Folk Alliance a SXSW, a právě také jako předkapela na evropském turné The Dead South.

více o Shred Kelly

Doporučení umělci

The Dead South + Ivan Mládek a Banjo Band + Corb Lund

Žluté lázně, Praha 4
4. června 2024

The Dead South

STARS Auditorium, Bratislava
5. června 2024

Sons Of The East

Palác Akropolis, Praha
12. června 2024

GOSSIP

Roxy, Praha
26. června 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection