Sofiane Pamart

Divadlo Hybernia Nám. Republiky 3/4, Praha 1 14. listopadu 2023 20:00
20:00 - Sofiane Pamart

Francouzský klavírista a skladatel, který byl v roce 2022 jedním z 10 nejvíce streamovaných umělců klasické hudby na světě, vystoupí v pražském Divadle Hybernia.

Sofiane Pamart vystupuje na prestižních pódiích po celém světě, nejčastějším slovem na jeho plakátech je přitom „vyprodáno“, a to obvykle několik měsíců před koncertem. Je prvním klavíristou v historii, který vyprodal legendární francouzskou halu Accor Arena Bercy v její maximální kapacitě.

 

Sofiane Pamart je považován za jedinečného hudebníka, který se nebojí vedle klasického repertoáru prozkoumávat i nevyšlapané cesty mimo pravidla klasické hudby. Jeho dílo je temné i poetické současně a zasahuje emoce publika napříč věkem i žánry.
Za spolupráci s rappery, jako klavírista a skladatel, získal 16 zlatých a 4 platinové desky. Dalším z jeho zlatých alb je nahrávka „VIVRE“ se zpěvákem Arnem.

 

V roce 2020 vydal své první album „PLANET“ a v roce 2022 druhé s názvem „LETTER“. O tom, jak očekávaná tato nahrávka byla, svědčí mimo jiné to, že její vydání bylo týden oznamováno na největším billboardu na Times Square v New Yorku.
Sofiane Pamart v roce 2023 vyrazil na celosvětové turné, a pokud vám zatím nezkřížil cestu, máte jedinečnou příležitost k objevování jeho hudebního světa na pražském vystoupení 14. listopadu 2023 v pražském Divadle Hybernia.

více o Sofiane Pamart

Doporučení umělci

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
29. října 2024

Crash Test Dummies

Rock Café, Praha
21. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection