Sofiane Pamart

Divadlo Hybernia Nám. Republiky 3/4, Praha 1 14. listopadu 2023 20:00
20:00 - Sofiane Pamart

Francouzský klavírista a skladatel, který byl v roce 2022 jedním z 10 nejvíce streamovaných umělců klasické hudby na světě, vystoupí v pražském Divadle Hybernia.

Sofiane Pamart vystupuje na prestižních pódiích po celém světě, nejčastějším slovem na jeho plakátech je přitom „vyprodáno“, a to obvykle několik měsíců před koncertem. Je prvním klavíristou v historii, který vyprodal legendární francouzskou halu Accor Arena Bercy v její maximální kapacitě.

 

Sofiane Pamart je považován za jedinečného hudebníka, který se nebojí vedle klasického repertoáru prozkoumávat i nevyšlapané cesty mimo pravidla klasické hudby. Jeho dílo je temné i poetické současně a zasahuje emoce publika napříč věkem i žánry.
Za spolupráci s rappery, jako klavírista a skladatel, získal 16 zlatých a 4 platinové desky. Dalším z jeho zlatých alb je nahrávka „VIVRE“ se zpěvákem Arnem.

 

V roce 2020 vydal své první album „PLANET“ a v roce 2022 druhé s názvem „LETTER“. O tom, jak očekávaná tato nahrávka byla, svědčí mimo jiné to, že její vydání bylo týden oznamováno na největším billboardu na Times Square v New Yorku.
Sofiane Pamart v roce 2023 vyrazil na celosvětové turné, a pokud vám zatím nezkřížil cestu, máte jedinečnou příležitost k objevování jeho hudebního světa na pražském vystoupení 14. listopadu 2023 v pražském Divadle Hybernia.

více o Sofiane Pamart

Doporučení umělci

prodává se rychle

Christian Löffler

Křižíkova Fontána, Praha
7. května 2024

GOSSIP

Roxy, Praha
26. června 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection