Sons Of The East

Rock Café Národní 20, Praha 23. září 2022 20:00
20:00 - Sons Of The East

Australská indie folková skupina Sons Of The East vystoupí v rámci evropského turné 23. září 2022 v pražském Rock Café. Pro kapelu je typický moderní přístup k tradičnějšímu stylu folkové hudby. Jedinečný akusticko-elektronický zvuk australského tria se stal doslova značkou, kterou si v Praze budeme moci vychutnat naživo.

Kapelu pocházející z Northern Beaches v Sydney tvoří Dan Wallage, Nic Johnston a Jack Rollins. Jejich hudba má charisma, duši a rozdává radost. Sam Jackson z The AU Review o nich řekl: „Díky Bohu za Sons Of The East … neotřesitelný klid a něžné tempo … harmonie tkaná těsněji než řetězce DNA.“

 

Skladby této australské formace dosáhly 150 milionů streamů a více než 20 milionů zhlédnutí na YouTube. Skladby jako Into The Sun, My Repair a Come Away se staly klasikou s více než 80 miliony streamů. A popularita Australanů po celém světě stále roste.

Po vyprodaných koncertech v Evropě a Austrálii vyšel v roce 2020 první singl You Might Think z jejich připravovaného debutového alba, počátkem roku 2021 následovaný druhým s názvem On My Way. V červnu 2021 skupina představí třetí singl FOOL Me a vydá se na turné po Austrálii . V roce 2022 bude následovat turné po Evropě a Severní Americe.

 

V Praze bude trio vystupovat již potřetí. Naposledy v listopadu 2019 podpořili ve Velkém sále Lucerny, za bouřlivého potlesku spokojených návštěvníků, svého krajana Jeremy Loopse.

 

Sons of The East přesunuli evropské turné na podzim a s ním také pražské vystoupení. Původní termín 25.2.2022 v Rock Café byl nahrazen novým termínem 23.9.2022. Místo konání se nemění. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Sons of The East Vám vzkazují: „Vzhledem k současné situaci v Evropě spojené s nemocí Covid-19 jsme museli udělat obtížné rozhodnutí a odložit naše turné po Velké Británii a Evropě v roce 2022 na září příštího roku. Ani nevíte, jak moc jsme z toho zklamaní, protože jsme se tak těšili, až se pro vás všechny vrátíme na pódia, ale věřte, že budeme zpátky dřív, než řeknete švec! Doufáme, že vy, kteří už své vstupenky máte, vydržíte do září! Děkujeme a těšíme se na vás!“

více o Sons Of The East

Doporučení umělci

The Dead South + Ivan Mládek a Banjo Band + Corb Lund

Žluté lázně, Praha 4
4. června 2024

The Dead South

STARS Auditorium, Bratislava
5. června 2024

Mighty Oaks

Palác Akropolis, Praha
3. října 2024

Sons Of The East

Palác Akropolis, Praha
12. června 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection