The Dead South + Ivan Mládek a Banjo Band + Corb Lund

Žluté lázně Podolské nábř. 3/1184, Praha 4 4. června 2024

The Dead South, Ivan Mládek a Banjo Band, Corb Lund - jsou skvělí interpreti v country stylu, kteří společně zahrají 4. června 2024 v pražských Žlutých lázních. Nezáleží na tom, jak definujete jejich hudbu – progresivní bluegrass, alternativní Americana, country, nebo folk a western. Důležité je, že je jejich fanoušci milují!

Kanadská kapela The Dead South je fenoménem napříč generacemi i žánry. Zvuk kytary, violoncella, banja, kopáku a mandolíny doplňují silné vokály, jejichž spojení je čistá hudební harmonie. Jejich album Good Company z roku 2014 a především song „In Hell I‘ll Be In a Good Company“ zabodoval v hitparádách v Evropě i Americe a nikdo se tak už nediví, že klip k tomuto songu má téměř 380 miliónů zhlédnutí.

 

Ivan Mládek a Banjo Band jsou legendární kapelou s originálním zvukem a humorem. Zakladatel, frontman, kapelník, zpěvák a hráč na banjo Ivan Mládek stojí za většinou repertoáru Banjo Bandu. Za svou kariéru napsal více než šest set písní a mnohé z nich zlidověly. Chytlavé písně protkané humorem a komické výstupy během jejich vystoupení jsou nezapomenutelné.

 

Kanadský country zpěvák a skladatel Corb Lund pochází z dlouhé rodinné linie rančerů z úpatí Skalistých hor. Jeho domov mu byl inspirací k tvorbě moderních kovbojských písní, které jsou protkané autentickým a svérázným humorem. Vydal jedenáct alb, z nichž tři jsou certifikovaná jako zlatá. Corbyho tvorba má celosvětově přes 260 miliónů streamů napříč platformami. Corb Lund vystoupí spolu se svou kapelou.

více o The Dead South + Ivan Mládek a Banjo Band + Corb Lund

Doporučení umělci

The Dead South

STARS Auditorium, Bratislava
5. června 2024
prodává se rychle

Novo Amor

Palác Akropolis, Praha
25. dubna 2024
prodává se rychle

Apashe – Antagonist tour with brass orchestra

SaSaZu, Praha 7
23. února 2024

NEUNUNDNEUNZIG & Blanche Biau

Chapeau Rouge, Praha
9. prosince 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection