ZRUŠENO: The Dead South

Palác Akropolis Kubelíkova 1548/27, Praha 4. dubna 2020 20:00
20:00 - ZRUŠENO: The Dead South

The Dead South ruší evropské turné. Vstupenky zakoupené v dubnu platí nově na původně plánovaný listopadový koncert.

UPOZORNĚNÍ: Milí fanoušci,

vzhledem k současné situaci týkající se COVID-19 jsme byli nuceni zrušit koncert The Dead South 4. dubna v Paláci Akropolis. I přes snahu všech stran nebylo možné najít náhradní termín.

S potěšením ale oznamujeme, že se nám podařilo najít řešení v podobě spojení dubnového a listopadového koncertu dohromady. Listopadový koncert se uskuteční v původně plánovaném termínu 28. 11. 2020 ve Foru Karlín.

Zakoupené vstupenky do Paláce Akropolis zůstavají platné pro listopadový termín ve Foru Karlín a není třeba je měnit. V případě potřeby je možné vstupenky vrátit u příslušné ticketingové společnosti (GoOut) do 15. května 2020.

Kapelu The Dead South nejlépe definuje to, odkud pochází. Saskatchewan je provincií v prériích Kanady. Rozlohou dvojnásobek velikosti Německa, ale s méně než jedním milionem obyvatel. Spousta přírody, spousta ticha a spousta času na to naplnit ticho zvuky. Tak se čtyři vousatí chlápci, jak se sami popisují, našli ve folku a bluegrassu. S humorem, šarmem a v doprovodu kytary, violoncella, banja a mandolíny zasáhli miliony posluchačů po celém světě. Jejich album Good Company z roku 2014 a především song “In Hell I`ll Be In a Good Company” zabodoval v hitparádách v Evropě i Americe a počet zhlédnutí klipu se vyšplhal až k 132mil. Kapela sklízí úspěch pro svá živočišná vystoupení, i proto si je v roce 2019 vyhlídnul například festival Glastonbury.

více o ZRUŠENO: The Dead South

Doporučení umělci

Mighty Oaks

Palác Akropolis, Praha
3. října 2024

Hazlett

Café V lese, Praha
8. prosince 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection