ZRUŠENO: The Dead South

Palác Akropolis Kubelíkova 1548/27, Praha 4. dubna 2020 20:00
20:00 - ZRUŠENO: The Dead South

The Dead South ruší evropské turné. Vstupenky zakoupené v dubnu platí nově na původně plánovaný listopadový koncert.

UPOZORNĚNÍ: Milí fanoušci,

vzhledem k současné situaci týkající se COVID-19 jsme byli nuceni zrušit koncert The Dead South 4. dubna v Paláci Akropolis. I přes snahu všech stran nebylo možné najít náhradní termín.

S potěšením ale oznamujeme, že se nám podařilo najít řešení v podobě spojení dubnového a listopadového koncertu dohromady. Listopadový koncert se uskuteční v původně plánovaném termínu 28. 11. 2020 ve Foru Karlín.

Zakoupené vstupenky do Paláce Akropolis zůstavají platné pro listopadový termín ve Foru Karlín a není třeba je měnit. V případě potřeby je možné vstupenky vrátit u příslušné ticketingové společnosti (GoOut) do 15. května 2020.

Kapelu The Dead South nejlépe definuje to, odkud pochází. Saskatchewan je provincií v prériích Kanady. Rozlohou dvojnásobek velikosti Německa, ale s méně než jedním milionem obyvatel. Spousta přírody, spousta ticha a spousta času na to naplnit ticho zvuky. Tak se čtyři vousatí chlápci, jak se sami popisují, našli ve folku a bluegrassu. S humorem, šarmem a v doprovodu kytary, violoncella, banja a mandolíny zasáhli miliony posluchačů po celém světě. Jejich album Good Company z roku 2014 a především song “In Hell I`ll Be In a Good Company” zabodoval v hitparádách v Evropě i Americe a počet zhlédnutí klipu se vyšplhal až k 132mil. Kapela sklízí úspěch pro svá živočišná vystoupení, i proto si je v roce 2019 vyhlídnul například festival Glastonbury.

více o ZRUŠENO: The Dead South

Doporučení umělci

Bukahara

Café V lese, Praha
23. března 2023

Sons Of The East

Rock Café, Praha
23. září 2022

The Dead South

Forum Karlín, Praha
19. listopadu 2022

The Dead South

Majestic Music Club, Bratislava
18. listopadu 2022

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection