The Kiffness

Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha 19. září 2023 20:00
20:00 - The Kiffness

Chytlavé melodie, experimenty a třeba i zpívající kočky? Pro Davida, který mixuje vokály lidí i zvířat z celého světa, žádný problém

The Kiffness je název hudebního projektu, za kterým stojí Jihoafričan David Scott. David je nadaný producent, zpěvák a klávesista, jehož elektronická hudba je fúzí různých žánrů, včetně jazzu, house a popu. Tvorba The Kiffness je energická, zábavná, přičemž její výrazná přidaná hodnota tkví v prvcích komedie a satiry.

 

V Jižní Africe prorazil svým debutovým singlem „Where Are You Going“, který vyšel v roce 2013. Od té doby vydal několik hitů, včetně „Pushin‘ On“, „Find A Way“ a „Too Blessed To Be Stressed“.

 

Když v roce 2020 vypukla pandemie, David si parodiemi o koronaviru otevřel cestu k mezinárodnímu online publiku a začal experimentovat s video obsahem a hudebními remixy. Jeho audiovizuální tvorba se stala velkým hitem a kanál The Kiffness na YouTube má dnes již 1,7 milionů odběratelů.

 

David je důležitým hlasem nejen jihoafrické hudební scény. Své místo si našel i v éteru mezinárodních rádií, na festivalech, na online platformách a na mnoha světových pódiích. Jeho energie a styl je nejlepší naživo, přijďte se o tom přesvědčit 19. září 2023 do pražského klubu Lucerna Music Bar.

 

Pro velký zájem se koncert The Kiffness přesunul z původně oznámeného místa Fuchs2 do Lucerna Music Bar. Vstupenky zůstaly v platnosti.

více o The Kiffness

Doporučení umělci

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024
prodává se rychle

Christian Löffler

Křižíkova Fontána, Praha
7. května 2024

GOSSIP

Roxy, Praha
26. června 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection