The Kiffness

Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha 19. září 2023 20:00
20:00 - The Kiffness

Chytlavé melodie, experimenty a třeba i zpívající kočky? Pro Davida, který mixuje vokály lidí i zvířat z celého světa, žádný problém

The Kiffness je název hudebního projektu, za kterým stojí Jihoafričan David Scott. David je nadaný producent, zpěvák a klávesista, jehož elektronická hudba je fúzí různých žánrů, včetně jazzu, house a popu. Tvorba The Kiffness je energická, zábavná, přičemž její výrazná přidaná hodnota tkví v prvcích komedie a satiry.

 

V Jižní Africe prorazil svým debutovým singlem „Where Are You Going“, který vyšel v roce 2013. Od té doby vydal několik hitů, včetně „Pushin‘ On“, „Find A Way“ a „Too Blessed To Be Stressed“.

 

Když v roce 2020 vypukla pandemie, David si parodiemi o koronaviru otevřel cestu k mezinárodnímu online publiku a začal experimentovat s video obsahem a hudebními remixy. Jeho audiovizuální tvorba se stala velkým hitem a kanál The Kiffness na YouTube má dnes již 1,7 milionů odběratelů.

 

David je důležitým hlasem nejen jihoafrické hudební scény. Své místo si našel i v éteru mezinárodních rádií, na festivalech, na online platformách a na mnoha světových pódiích. Jeho energie a styl je nejlepší naživo, přijďte se o tom přesvědčit 19. září 2023 do pražského klubu Lucerna Music Bar.

 

Pro velký zájem se koncert The Kiffness přesunul z původně oznámeného místa Fuchs2 do Lucerna Music Bar. Vstupenky zůstaly v platnosti.

více o The Kiffness

Doporučení umělci

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

The Kiffness

Lucerna Music Bar, Praha
28. září 2024

Sean Koch

Café V lese, Praha
27. října 2024

Seasick Steve

Lucerna Music Bar, Praha
29. října 2024

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection