Two Lanes

Café V lese Krymská 12, Praha 17. prosince 2022 20:00
20:00 - Two Lanes

Elektronické duo TWO LANES v Café V lese

Charakteristický zvuk elektronického dua TWO LANES je kombinací zvuku akustického klavíru s analogovými syntezátory a minimalistickými beatovými prvky. Na svém nejnovějším EP „Reflections“ duo pokračuje v expanzi do různých žánrů, od neoklasiky přes ambient až po melodické techno.

 

Duo TWO LANES tvoří bratři Leo a Rafa. Pocházejí z Berlína, ale netrvalo to dlouho a našli věrné fanoušky po celém světe. Získali podporu rádií jako BBC1, Sirius XM nebo Triple J a nasbírali přes 150 milionů zhlédnutí napříč streamovacími platformami. Díky svému sugestivnímu a expanzivnímu zvuku se stali na elektronické scéně stálicí a jejich obliba pořád roste.

 

Leo a Rafa vyrůstali v hudební rodině, každý se ale vydal odlišnou hudební cestou. Leo projevil už v raném věku zájem o hru na klavír a ponořil se do děl Johanna Sebastiana Bacha, Roberta Schumanna či Clauda Debussyho. Vystudoval Juilliard School v New Yorku, kde získal magisterský titul v oboru historické interpretace. Rafaela naopak vždy fascinovaly možnosti elektronické hudby. Strávil nekonečné hodiny experimentováním se zvukovým designem a elektronickou produkcí. V určitém okamžiku si však bratři uvědomili, že se jejich talenty dokonale doplňují, a vznikla skupina TWO LANES.

 

Že TWO LANES ještě neznáte? Seznamte se s nimi naživo 17. prosince 2022 v Café V lese. Slibujeme skvělý hudební trip a fanouškům Christiana Löfflera nebo Kiamos porozumění na první poslech. 

více o Two Lanes

Doporučení umělci

Gioli & Assia

Roxy, Praha
8. března 2023

Bukahara

Palác Akropolis, Praha
23. března 2023

Kim Churchill

Café V lese, Praha
6. dubna 2023
prodává se rychle

Lewis Capaldi

O2 arena, Praha 9
17. února 2023

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection