NOVÝ TERMÍN – WURST

Palác Akropolis Kubelíkova 1548/27, Praha 10. února 2022 19:30
19:30 - NOVÝ TERMÍN – WURST

Rakouský hudebník WURST, který jako zpěvačka Conchita Wurst vyhrál Eurovizi, představí v Praze sólové album

Vzhledem k stále nepříznivé situaci pro cestování i pořádání hudebních událostí, se celá Truth Over Magnitude tour od WURST přesouvá, včetně koncertu v Praze.

Zakoupené vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti pro nové datum. V případě potřeby je možné je vrátit zpět ticketingové společnosti, a to do 23. 4. 2021.

Extravagantní vousatá zpěvačka Conchita Wurst, která v roce 2014 za velkého rozruchu vyhrála soutěž Eurovize, je nadobro pryč. Nyní se rakouský zpěvák Tom Neuwirth pod pseudonymem Wurst a s vizáží nakrátko ostříhaného muže představuje s třetí sólovou deskou, která se opět nese ve znamení elektropopu. Jarní turné k jejímu vydání musel letos nečekaně přerušit a jeho pokračování plánuje aktuálně na květen 2021. Mezi nové zastávky turné s názvem Tour Over Magnitude přibyla také Praha. Rakouský extravagantní zpěvák Wurst vystoupí 8. května 2021 v Paláci Akropolis.

Pokud by byl gay zpěvák Tom Neuwirth jen jednou z dalších výstředních postav na hudební scéně, strhávajících na sebe pozornost extravagantní travesti vizáží, těžko by ho zvali k vystoupení v Evropském parlamentu, vyprodával světové koncertní sály, stál na čele největších Pride Parades a na kus řeči by se s ním setkal Generální tajemník OSN, považující Wursta se sloganem „Jsme nezastavitelní“ za velmi vlivného mluvčího komunity LGBT.

Po velmi úspěšném debutu Conchita a následném albu From Vienna With Love, natočeném s vídeňskými filharmoniky, překvapil Wurst nejen změnou vizáže: Truth Over Magnitude je silným ektropopovým prohlášením, že bez ohledu na to, co si o něm někdo myslí, chce hrát hudbu, ve které se cítí dobře a ve které může uplatnit svůj výjimečný hlas.

více o NOVÝ TERMÍN – WURST

Doporučení umělci

JP Saxe

NoD, Praha
19. března 2022
prodává se rychle

Daði Freyr

Roxy, Praha
25. dubna 2022

NOVÝ TERMÍN: Jamie Cullum

O2 universum, Praha
19. května 2022

LP

NTC aréna, Bratislava
12. července 2022

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Selection