Palác Akropolis

Palác Akropolis Kapacita: 700 Kubelíkova 1548/27, Praha

PALÁC AKROPOLIS - LABYRINT KULTURNÍHO DĚNÍ! CENTRUM NEZÁVISLÉ KULTURY, KTERÉ NABÍZÍ OJEDINĚLÉ HUDEBNÍ, DIVADELNÍ A VÝTVARNÉ PROJEKTY

AKtivujeme vaše smysly hudbou, divadlem, tancem, novým cirkusem, výstavami, workshopy, cestovatelskými večery i festivaly.

Realizujeme výstavy, které tematicky doprovázejí aktuální program všech scén Paláce Akropolis. Vystavujeme začínající tvůrce a amatérské výtvarníky, studenty výtvarných škol i renomované umělce.

Oslovujeme špičky ve svých oborech a přinášíme vám bohaté hudební a multimediální zážitky.

Podporujeme experimentální, nonverbální a fyzické divadelní projekty. Dáváme prostor souborům s tradicí komunitního divadla, sociálně-kritickým představením reagujícím na současné společenské problémy a od roku 2012 se zaměřujeme na nový cirkus. Ve spolupráci s centrem pro nový cirkus Cirqeuon pořádáme festival Cirkopolis, který spojuje nový cirkus s tancem a fyzickým divadlem. Festival hostí vždy několik zahraničních skupin a každoročně produkuje světovou premiéru s názvem Cirkopolis.

Jsme Odrazovým můstkem pro začínající kapely. Umožňujeme mladým muzikantům, aby si zahráli na jedné z nejprestižnějších klubových scén v Praze, dostali se do povědomí diváků a navázali spolupráci s hudebními vydavatelstvími. Každý měsíc také uvádíme EuroConnections, originální evropské kapely v české premiéře. Jsme vašim spolehlivým průvodcem v současných hudebních trendech.

A když za námi nemůžete? LIStujte  naším webem a ostaními sociálními sítěmi

více o Palác Akropolis

Akce v Palác Akropolis

Sons Of The East

Palác Akropolis, Praha
12. června 2024

Parra for Cuva

Palác Akropolis, Praha
12. září 2024

Mighty Oaks

Palác Akropolis, Praha
3. října 2024